77 yaşındaki Aliye Yılmaz, hayatını kurtaran ameliyatı Van’da geçirdi!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Sivas’ta yaşayan 77 yaşındaki Aliye Yılmaz, glomus tümörü teşhisiyle karşı karşıya kaldı. İki yıl önce başlayan süreçte tümör hızla büyüdü. Sivas’taki doktorlar, tümörü çıkaramayacaklarını ve sadece Lokman Hekim Van Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Halil Başel’in bu konuda yardımcı olabileceğini belirtti. Aliye Yılmaz, Van’a gelerek Prof. Dr. Halil Başel tarafından gerçekleştirilen ameliyatla sağlığına kavuştu.
Prof. Dr. Halil Başel, tümörün hızla büyümesi üzerine riskli bir ameliyat gerçekleştirdiklerini ve hiçbir komplikasyonla karşılaşmadan başarılı bir operasyon gerçekleştirdiklerini belirtti.

Prof. Dr. Halil Başel, hocasının kendisine yönlendirdiği hastayı başarılı bir şekilde tedavi etmenin mutluluk verici olduğunu ifade etti. Öğrencisinin kendisine olan güveninin kendilerini mutlu ettiğini dile getiren Başel, ameliyat sonrası hastanın kısa süre içerisinde taburcu olacağını belirtti.

Hasta Aliye Yılmaz’ın oğlu Talip Yılmaz, annesinin uzun süredir yaşadığı sağlık sorunlarına çözüm aradıklarını ve Sivas’taki doktorlarının Van’daki hoca önerisiyle kendilerinin umutlandığını aktardı. Ameliyat sonrası annesinin sağlık durumunun iyiye gittiğini vurgulayan Talip Yılmaz, hocanın ilgisine ve emeğine teşekkürlerini iletti.

Hasta Aliye Yılmaz, kendisini çok iyi hissettiğini belirterek Prof. Dr. Halil Başel’e minnettarlığını dile getirdi. Hastanın kronik rahatsızlıklarına rağmen ameliyat sonrası sağlıklı bir şekilde taburcu olması, ailesini ve doktorlarını sevindirdi.

Kaynak: www.iha.com.tr/van

0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
77 yaşındaki Aliye Yılmaz, hayatını kurtaran ameliyatı Van’da geçirdi!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Anadolu Web TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!