Adnan Oktar’a 8 bin 658 Yıl Hapis Cezası Onaylandı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yargıtay 1. Ceza Dairesi, Adnan Oktar ve Silahlı Suç Örgütü üyeleri hakkında verilen cezaları onadı. Gerekçeli kararda, Adnan Oktar’a 8 bin 658 yıl hapis cezası ve örgüt üyelerine yönelik verilen hükümlerin kesinleştiği belirtildi. Örgüt üyeleri, cinsel istismar, kasten öldürmeye teşebbüs, eziyet, eğitim hakkının engellenmesi, kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma, kişisel verilerin izinsiz kayıt edilmesi gibi çeşitli suçlardan cezalandırılmıştı.

Yargıtay 1. Ceza Dairesi, Adnan Oktar’a 8 bin 658 yıl hapis cezası ve Silahlı Suç Örgütü üyelerine verilen cezaları onadı. Gerekçeli kararda, verilen cezaların kesinleştiği ve örgüt üyelerinin cinsel istismar, kasten öldürmeye teşebbüs, eziyet gibi suçlardan cezalandırıldığı belirtildi.

Adnan Oktar ve Silahlı Suç Örgütü üyeleri hakkında verilen cezalar, Yargıtay 1. Ceza Dairesi tarafından onandı. Gerekçeli kararda, Adnan Oktar’a ve örgüt üyelerine yönelik verilen cezaların kesinleştiği vurgulandı. Örgüt üyeleri, çeşitli suçlardan dolayı cezalandırılmıştı.

Yargıtay 1. Ceza Dairesi, Adnan Oktar’a ve Silahlı Suç Örgütü üyelerine verilen cezaları onayladı. Gerekçeli kararda, Adnan Oktar’a 8 bin 658 yıl hapis cezası ve örgüt üyelerinin ise çeşitli suçlardan cezalandırıldığı belirtildi. Örgüt üyeleri arasında cinsel istismar, kasten öldürmeye teşebbüs, eziyet gibi suçlar bulunmaktaydı.

Yargıtay 1. Ceza Dairesi, Adnan Oktar ve Silahlı Suç Örgütü üyelerine verilen cezaları onayladı. Gerekçeli kararda, Adnan Oktar’a 8 bin 658 yıl hapis cezası ve örgüt üyelerine verilen cezaların kesinleştiği belirtildi. Örgüt üyeleri, çeşitli suçlardan cezalandırılmıştı.

Kaynak: İHA

Kaynak: habergurpinar.com

0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Adnan Oktar’a 8 bin 658 Yıl Hapis Cezası Onaylandı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Anadolu Web TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!