Gürpınar Gençlik Merkezi, Gençlerin Hayatına Dokunuyor

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Gürpınar Gençlik Merkezi, gençlerin çeşitli branşlarda kurslar alabildiği ve sosyal, kültürel etkinliklere katılabildiği bir merkez olarak faaliyet gösteriyor. Gençlik lideri Ahmet Ayşin, merkezin gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durarak sosyalleşebildiği, gezi, kamp, kültürel faaliyetler, resim, müzik gibi kurslarla aktif bir şekilde devam ettiğini belirtti. Merkezde ayrıca sportif kurslar, havuz yapımı, fitnes salonu gibi aktiviteler de bulunuyor. Ahmet Ayşin, gençlerin hayatlarına dokunmayı amaçladıklarını ve her türlü eğitim, kültürel ve gezilerden faydalanmak isteyen gençleri merkeze beklediklerini söyledi.

Gençlik Merkezi’nin yaz döneminde gençlik kampları ve geziler düzenlediğini belirten Ahmet Ayşin, her sene 150’den fazla gencin ücretsiz olarak kamplara gönderildiğini ve gençlerin farklı kültürleri tanımaları açısından bu kampların büyük önem arz ettiğini dile getirdi. Kendilerine bu imkanı sunan belediye başkanı Hayrullah Tanış ve diğer yetkililere teşekkürlerini ileten Ayşin, gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durmaları ve eğitim alıp sosyal faaliyetlerde bulunmalarının ilçe için büyük bir değer taşıdığını vurguladı.

Resim öğretmeni Pakize Eravcı ise merkezdeki kursiyerlerinin seviyelerine uygun şekilde resim çalışmaları yaptıklarını ifade etti. Konservatuar öğrencisi İbrahim Donuş da Gençlik Merkezi’ni bir ev gibi gördüğünü ve burada birçok faaliyetten faydalandığını belirterek, merkezin kendisine adaptasyon, saygınlık ve eğitim konularında büyük katkı sağladığını dile getirdi.

Kaynak: habergurpinar.com

0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Gürpınar Gençlik Merkezi, Gençlerin Hayatına Dokunuyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Anadolu Web TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!