Helikopter Ambulansla Acil Nakil: Yüksekten Düşen Bebek Vefat Tehlikesi Atlattı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bahçesaray Devlet Hastanesi’nde tedavi görmekte olan 1 yaşındaki bebek, yüksekten düşmesi sonucu kusma şikayetiyle hastaneye kaldırıldı. Hastanın durumunun ciddiyetini göz önünde bulunduran doktorlar, ileri tetkik ve tedavi için SBÜ Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edilmesine karar verdi.

Hastanın durumunun aciliyeti nedeniyle helikopter ambulans devreye girdi. Acil sağlık ekipleri, bebek hastayı helikopter ambulansla SBÜ Van Eğitim ve Araştırma Hastanesine nakletti. Sağlık ekipleri, hastanın durumunu sürekli olarak kontrol ederek gerekli müdahaleleri gerçekleştirdi.

Olayla ilgili konuşan Bahçesaray Devlet Hastanesi yetkilileri, hastanın durumunun kritik olduğunu ve hızlı bir şekilde daha ileri tetkik ve tedavi için Van’a sevk edildiğini belirttiler. Ayrıca, hastanın durumunun stabil olduğu ve tedavisine devam edildiği bilgisini verdi.

SBÜ Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi yetkilileri ise hastanın geldiği anda gerekli müdahalelerin yapıldığını ve durumunun kontrol altında olduğunu açıkladılar. Hastanın tetkikleri ve tedavisi devam ederken, sağlık durumunun yakından takip edildiğini kaydettiler.

Helikopter ambulansın devreye girmesiyle birlikte hastanın hızlı bir şekilde Van’a nakledilmesi, sağlık ekiplerinin koordineli çalışmasıyla gerçekleşti. Acil müdahalenin zamanında yapılması, hastanın sağlık durumunun stabilize olmasına büyük katkı sağladı.

Olayın ardından Bahçesaray Devlet Hastanesi ve SBÜ Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi yetkilileri, hastanın ailesine geçmiş olsun dileklerinde bulunarak, her türlü desteği vermeye devam edeceklerini belirttiler. Sağlık ekipleri, hastanın tedavisinin en iyi şekilde sürdürülmesi için gece gündüz çalışmaya devam edeceklerini vurguladılar.

Kaynak: habergurpinar.com

0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Helikopter Ambulansla Acil Nakil: Yüksekten Düşen Bebek Vefat Tehlikesi Atlattı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Anadolu Web TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!