İmamoğlu: “Mazbatayı almanın özel anı”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

İstanbul’daki yerel seçimlerde yüzde 51 oy alarak İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu, mazbatasını aldı. Yeniden başkan seçilmenin heyecanını yaşayan İmamoğlu, mazbata töreninde yaptığı açıklamalarda, şehre olan sorumluluklarının farkında olduklarını belirtti. İstanbul gibi köklü bir şehre yakışır bir ortamın seçim sonrasında hazırlanmasına teşekkür eden İmamoğlu, 16 milyon İstanbullunun temsilcisi olduğunu ve bu sorumluluğunun büyük olduğunu vurguladı. Türkiye’nin daha sevgiyle dolu, saygılı ve barışçıl bir ortamda siyaset yapmasını temenni eden İmamoğlu, mazbatanın şehre hayırlı olmasını diledi ve Allah’ın kendisini mahcup etmemesi için dua etti.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde yüzde 51 oy alarak rakiplerini geride bırakan Ekrem İmamoğlu, mazbatasını aldı. İmamoğlu, mazbata töreninde, seçim sonrası sürecin İstanbul’a yakışır bir şekilde geçtiğini ve özellikle de şehre değer katan bir ortamın oluşturulmasına teşekkür etti. 16 milyon İstanbullunun mazbatasının aslında kendisine verildiğini belirten İmamoğlu, bu sorumluluğunun büyük olduğunu ifade etti. Türkiye’nin daha sevgi dolu, saygılı ve barışçıl bir siyaset anlayışına kavuşmasını dileyen İmamoğlu, Allah’ın kendisini mahcup etmemesi için dua etti.

Mazbata töreninde konuşan Ekrem İmamoğlu, seçim sonrası sürecin şehre değer katan bir atmosferde geçtiğini belirtti. İstanbul’a yakışır bir şekilde mazbatasını aldığını ifade eden İmamoğlu, 16 milyon İstanbullunun mazbatasının kendisine verildiğinin farkında olduğunu söyledi. Sevgi, saygı ve barışçıl bir siyaset anlayışının Türkiye’de hakim olmasını temenni eden İmamoğlu, mazbatanın şehre hayırlı olmasını dileyerek dua etti.

Mazbata töreninde açıklamalarda bulunan İmamoğlu, seçim sonucuyla birlikte İstanbul’a değer katan bir ortamın hazırlandığına dikkat çekti. Şehre yakışır bir şekilde mazbatasını aldığını vurgulayan İmamoğlu, 16 milyon İstanbullunun mazbatasının kendisine emanet edildiğini belirtti. Türkiye’nin daha sevgi dolu, saygılı ve barışçıl bir siyaset anlayışına kavuşmasını umut ettiğini dile getiren İmamoğlu, mazbatanın şehre hayırlı olmasını dileyerek Allah’a dua etti.

Haberin Editörü: Erkan Çobanoğlu

Kaynak: yuksekovahalkinsesigazetesi.com

Kaynak: yuksekovahalkinsesigazetesi.com

0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
İmamoğlu: “Mazbatayı almanın özel anı”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Anadolu Web TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!