İnanılmaz Hile! Üç Araç Birleştirilip Bir Otomobil Yapıldı

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

A.K., otomobil almak istediği sırada beğendiği aracın sadece 2 parça değişen olduğunu öğrendi. Ancak daha sonra aracı ekspertize götürdüğünde ön ve arka bölümlerinin farklı araçlara ait olduğu ortaya çıktı. Ekspertiz raporunu gören A.K., aracı iade etti.

Oto ekspertiz uzmanı Şenol Uysal, artan araç birleştirme olaylarına dikkat çekerek, A.K.’nın aldığı aracın 3 farklı araç parçasının birleştirilmesiyle oluşturulduğunu belirtti. Arka bölümün farklı renkte olduğunu ve aracın üç parçadan yapıldığını tespit ettiklerini söyledi.

Uysal ayrıca, araç alacak vatandaşları uyararak, bu tür durumların iyi ustalar tarafından yapıldığını ve dikkatli olunması gerektiğini vurguladı. Hasar kaydı olmayan araçlarda bile parça değişikliği yapılabileceğini ve vatandaşların ekspertize gitmeden önce iyi bir ustaya danışmaları gerektiğini söyledi.

Sonuç olarak, A.K.’nın yaşadığı olay otomobil alım-satım sürecinde karşılaşılabilecek riskleri gözler önüne serdi. Vatandaşların araç alırken dikkatli olmaları, ekspertiz raporlarını detaylı incelemeleri ve güvenilir ustalardan destek almaları önem taşıyor. Araç birleştirme gibi dolandırıcılık yöntemlerine karşı dikkatli olmak ve bilinçli tercihler yapmak, mağduriyetleri önlemek adına önemli bir adım olabilir.

Kaynak: www.vansesigazetesi.com

0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
İnanılmaz Hile! Üç Araç Birleştirilip Bir Otomobil Yapıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Anadolu Web TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!