Joe Biden, Demokratlar ve destekçileri tarafından çağrılar sonrası ilk televizyon röportajını verdi: “Ben Putin’i İndiren Adamım”

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Demokrat Parti’nin başkan adayı Joe Biden, canlı yayın tartışmasının ardından birçok kesimden gelen çağrılardan sonra ABC News’te ilk televizyon röportajını verdi. Biden, münazara gecesiyle ilgili sorulara “Çok hastaydım, kendimi kötü hissediyordum.” şeklinde cevap verdi. Ayrıca Trump’ın hareketlerinin dikkatini dağıttığını ve kontrol sağlayamadığını belirtti.

Anketlerde geride olduğu konusunda endişe duymayan Biden, kendisinin başkanlık için en uygun aday olduğunu savundu. Zihinsel sağlığını ölçmek için muayeneyi kabul etmeyi reddeden Biden, her gün yaptıklarıyla zaten muayeneden geçtiğini söyledi. Ayrıca seçim yarışından çekilmeyeceğini ve sadece Tanrı’nın onu ikna edebileceğini belirtti.

Eski Başkan Obama yönetimindeki vice presidentlik döneminde dış politikanın merkezinde olan biri olarak kendisini tanımlayan Biden, Putin’i indiren adam olduğunu iddia etti. Ayrıca NATO’yu bir araya getireceğini ve dünyayı yönettiğini söyledi. Biden, eleştirenler hakkında ise neden bahsedildiğini bilmediğini ifade etti.

Sonuç olarak, Biden münazara gecesiyle ilgili detayları hatırlamadığını, seçim kampanyası dışında da birçok sorumluluğunun bulunduğunu ve her gün yaptıklarıyla zaten bir muayeneden geçtiğini belirtti. Ayrıca seçim yarışından çekilmeyeceğini, Putin’i indiren adam olduğunu, NATO’yu bir araya getireceğini ve dünyayı yönettiğini vurguladı.

Kaynak: ntv.com.tr

0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Joe Biden, Demokratlar ve destekçileri tarafından çağrılar sonrası ilk televizyon röportajını verdi: “Ben Putin’i İndiren Adamım”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Anadolu Web TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!