Türkiye’nin Önde Gelen Siyasetçileri Van’da Buluştu!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Van’a gelen siyasetçiler arasında CHP Milletvekilleri Sezgin Tanrıkulu, Av. Mahmut Tanal, Kayıhan Pala, Sevda Erdan Kılıç, Siyasetçi Leyla Zana, Ağrı Milletvekili Sırrı Sakık, Siyasetçi Başak Demirtaş, TİP Genel Başkanı Erkan Baş, TİP İstanbul Milletvekili Ahmet Şık, TİP Genel Başkan Yardımcısı Doğan Ergün, DEM Parti Eş Genel Başkanları Tuncer Bakırhan ve Tülay Hatimoğulları da yer aldı. Bu önemli siyasetçiler, Van’da bir araya gelerek Abdullah Zeydan’a destek yürüyüşü düzenledi ve kentte basın açıklamasında bulundu.

Siyasetçilerin Van’da gerçekleştirdiği destek yürüyüşü ve basın açıklaması dikkat çekiciydi. Abdullah Zeydan’a destek gösterileriyle birlikte siyasetçiler, Van halkına seslenerek önemli konularda açıklamalarda bulundular. Olayların detayları ise henüz netlik kazanmamış durumda ve gelecek detaylarla birlikte kamuoyuna duyurulacak.

Van’a gelen siyasetçilerin bu buluşması, kentte önemli bir gündem oluşturdu. Siyaset dünyasından gelen bu isimlerin bir araya gelerek, Abdullah Zeydan’a destek vermesi ve basın açıklaması yapması, Van halkı tarafından da ilgiyle karşılandı. Olayın gelişmeleri ise yakından takip edilmeye devam ediliyor.

Vansesi Haber ekibi olarak, yaşanan bu önemli gelişmeleri siz değerli okuyucularımıza aktarmaya devam edeceğiz. Van’a gelen siyasetçilerin yaptığı destek yürüyüşü ve basın açıklamasıyla ilgili detayları en doğru ve güvenilir şekilde sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Gelişmeleri takip etmeye devam edin.

Kaynak: www.vansesigazetesi.com

0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Türkiye’nin Önde Gelen Siyasetçileri Van’da Buluştu!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Anadolu Web TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!