Van Büyükşehir Belediyesi: Bahçesaray Otobüs Seferleri Devam Ediyor!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Van Büyükşehir Belediyesi, Bahçesaray ilçesine yapılan otobüs seferlerinin devam ettiğini duyurdu. Yapılan açıklamada, Van-Bahçesaray otobüs seferlerinin kesintisiz olarak devam ettiği belirtildi. Belediye, bazı basın yayın organlarında çıkan kaza iddialarının gerçeği yansıtmadığını vurguladı ve halka hizmetin aksamadan devam edeceğini bildirdi. Bahçesaraylı vatandaşlara keyifli yolculuklar dileyen belediye, seferlerin normal şekilde devam ettiğini ifade etti.

Belediye tarafından yapılan paylaşımda, Bahçesaray ilçesine otobüs seferlerinin devam ettiği bildirildi. Van Büyükşehir Belediyesi tarafından başlatılan seferlere ilişkin yapılan açıklamada; “Van-Bahçesaray otobüs seferleri devam ediyor. Bazı basın yayın organlarında yer alan ‘Bahçesaray otobüsü kaza yaptı, seferler iptal edildi’ şeklindeki paylaşımlar gerçeği yansıtmamaktadır. Van Büyükşehir Belediyesi olarak halkımıza sunulan bu önemli hizmeti aksatmadan sürdürmeye kararlıyız. Tüm Bahçesaraylı yurttaşlarımıza keyifli yolculuklar dileriz” ifadeleri kullanıldı.

Bu açıklamalarla birlikte Bahçesaray ilçesi sakinleri, otobüs seferlerinin düzenli bir şekilde devam ettiğini öğrenmiş oldular. İlçe halkı, belediyenin bu konudaki hassasiyetini de takdirle karşıladı. Seferlerin iptal edilmediğini öğrenen vatandaşlar, seyahat planlarını sorunsuz bir şekilde yapabilecekleri için memnuniyetlerini dile getirdiler. Belediyenin açık ve net bilgilendirmesi sayesinde Bahçesaray halkı, seyahatleriyle ilgili herhangi bir endişe duymadan yollarına devam edebilecekler.

Van Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı açıklamanın ardından Bahçesaray ilçesi sakinleri, seferlerin normal şekilde devam ettiği konusunda rahatlamış oldu. Belediye, halka hizmet konusundaki kararlılığını bir kez daha göstermiş ve seferlerin aksamadan devam edeceğini taahhüt etmiştir. Bahçesaraylı vatandaşlar, belediyenin bu önemli hizmetini takdirle karşılayarak, güvenli ve konforlu seyahat imkanından memnuniyet duymaktadırlar. Belediyenin özverili çalışmaları sayesinde ilçe halkı, ulaşım konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamadan seyahatlerini sürdürebileceklerdir.

Kaynak: habergurpinar.com

0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Van Büyükşehir Belediyesi: Bahçesaray Otobüs Seferleri Devam Ediyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Anadolu Web TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!