Van’da Bu Hafta: 12. Van İnşaat Yapı Dekorasyon ve Emlak Fuarı Ziyaretçilerini Bekliyor!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Van İnşaat Yapı Dekorasyon ve Emlak Fuarı, 12’nci kez kapılarını ziyaretçilere açıyor. Van Expo Fuar ve Kongre Merkezi’nde 18-21 Nisan tarihleri arasında gerçekleşecek olan fuar ile ilgili açıklamalarda bulunan fuar koordinatörü Yakup Karaer, inşaat yapı bileşenlerinin birçok sektörün çarklarını döndürdüğünü söyledi.

Karaer, “67 sektörü çalıştıran ekonomik çarkların dönmesinde en önemli payı alan inşaat yapı bileşenlerinin bölgedeki en kapsamlı buluşması haline gelen ‘Van İnşaat Yapı Dekorasyon ve Emlak Fuarı’, inşaat sektöründeki potansiyelini ve büyüme fırsatlarını keşfetmek için 18-21 Nisan 2024 tarihleri arasında kapılarını açıyor” dedi. Fuar, bölgenin ilk ve tek yapı, inşaat endüstrisi etkinliği olarak kentin ve çevre illerin yanı sıra komşu ülkelerin gelişen yapı sektörünü de bir araya getiriyor.

Bu yıl 12. kez kapılarını açacak olan Van İnşaat Yapı Fuarı, 85 firmanın stant kurduğu ve yüzlerce çeşit markanın sergileneceği bir organizasyon olacak. Yurtiçi ve yurtdışından profesyonel ziyaretçilerin beklendiği fuarda, Irak ve İran’dan sektör temsilcilerinden oluşan heyetler işbirliği bağlantıları kurma fırsatı bulacak. Van İnşaat Mühendisleri Odası işbirliği ile düzenlenecek olan Van Yapı ve İnşaat Zirvesi, sektördeki son teknolojiler hakkında bilgilendirmelerle dolu olacak.

Fuar koordinatörü Karaer, inşaat sektörünün her geçen gün daha da geliştiğine vurgu yaparak, çevre, şehircilik ve iklim değişikliği bakanlığı, Van Valiliği, Van Büyükşehir Belediyesi, Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi, Van Ticaret ve Sanayi Odası gibi kurumların desteğiyle fuarın gelişimine katkı sağladığını belirtti. İnşaat sektöründe yaşanan yeniliklerin ve fırsatların keşfedilmek, en son teknolojilerin görülmek ve sektör liderleriyle buluşmak için 18-21 Nisan 2024 tarihlerinde düzenlenecek olan 12. Van İnşaat Yapı Dekorasyon ve Emlak Fuarı’na tüm paydaşların ve ilgililerin davet edildiğini dile getirdi.

Kaynak: www.iha.com.tr/van

0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Van’da Bu Hafta: 12. Van İnşaat Yapı Dekorasyon ve Emlak Fuarı Ziyaretçilerini Bekliyor!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Anadolu Web TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!