Van’da Yarın Elektrik Kesintisi! İşte Hangi İlçeler Etkilenecek?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Van Gölü Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (VEDAŞ) tarafından yapılan açıklamaya göre, 8 Temmuz Pazartesi günü Van merkez ilçeleri de dâhil olmak üzere toplam 9 ilçede planlı elektrik kesintileri yaşanacak.

ERCİŞ
09.00-17.00 saatleri arasında; Aşağı Işıklı, Kışla, Latifiye, Örene ve Yeşilovagörüşlü ve Çelebibağı mahallelerinde enerji kesintisi yaşanacak. Bu kesinti, planlı bakım onarım çalışmaları nedeniyle gerçekleşecek.

EDREMİT
09.00-17.00 saatleri arasında; Kurubaş Mahallesi’nde enerji kesintisi yaşanacak. Planlı bakım onarım çalışmaları bu bölgede gerçekleştirilecek.

TUŞBA
09.00-17.00 saatleri arasında; Adıgüzel, Akçaören, Dilimli, Kasımoğlu, Koçköy, Kolsatan, Satıbey ve Yemlice mahallelerinde enerji kesintisi yaşanacak. Yine planlı bakım onarım çalışmaları sebebiyle yaşanacak olan kesinti, belirtilen saatler arasında gerçekleşecek.

ÇALDIRAN
09.00-17.00 saatleri arasında; Kalkandelen, Kışla, Recep Tayyiperdoğan, Sellik, Soğuksu ve Yavuz Selim mahallelerinde enerji kesintisi yaşanacak. Bu kesinti, planlı bakım onarım çalışmaları sırasında gerçekleştirilecek.

GÜRPINAR
09.00-17.00 saatleri arasında; Çatakdibi, Tutak mahalleleri ve buna bağlı Kalıntaş, Döveciler Mezrası’nda enerji kesintisi yaşanacak. Yine planlı bakım onarım çalışmaları nedeniyle bu bölgelerde elektrik kesintisi olacak.

SARAY
09.00-17.00 saatleri arasında; Saltuk Karakolu’nda enerji kesintisi yaşanacak. Planlı bakım onarım çalışmaları sebebiyle bu bölgede elektrik kesintisi gerçekleştirilecek.

BAŞKALE
09.00-17.00 saatleri arasında; Açıkağıl, Aşağıküme, Azıklı, Barış, Erek, Hasanbey, Işıklı, Koçdağı, Köprüağzı, Mahmutabat, Örenkale, Sallıdere, Savaşköy, Tepebaşı, Tınazlı, Yukarı Dikmen mahallelerinde enerji kesintisi yaşanacak. Planlı bakım onarım çalışmaları bu bölgelerde gerçekleştirilecek.

MURADİYE
09.00-17.00 saatleri arasında; Kocasapan Mahallesi Uluhan Küme Evlerinde enerji kesintisi yaşanacak. Planlı bakım onarım çalışmaları nedeniyle bu bölgede kesinti olacak.

GEVAŞ
09.00-17.00 saatleri arasında; Aydınocak ve Timar mahallerinde enerji kesintisi yaşanacak. Planlı bakım onarım çalışmaları sebebiyle bu bölgelerde kesinti gerçekleşecek.

Ayrıntılı kesinti yapılacak yerler ve saatler VEDAŞ tarafından duyurulurken, vatandaşların belirtilen saatlerde gerekli önlemleri alması istendi. (500 kelime)

Kaynak: habergurpinar.com

0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
Van’da Yarın Elektrik Kesintisi! İşte Hangi İlçeler Etkilenecek?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Anadolu Web TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!