VEDAŞ Ekiplerinin Yolda Karşılaştığı Yaban Domuzu Şaşırttı!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Van’ın Tuşba ilçesine bağlı Derebey Mahallesi’nde Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ) ekipleri, kırsal arazide yiyecek bulmakta zorlanan yaban domuzunu yola indiği sırada görüntüledi. Yaban domuzu, yolu geçerken ekiplerin cep telefonu kamerasıyla kayda aldığı bir görüntü oluşturdu. Yolun kenarında bir süre hızla koşan domuz, daha sonra gözlerden kayboldu.

Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ) ekipleri, Tuşba ilçesine bağlı Derebey Mahallesi’nde kırsal arazide yiyecek bulmakta zorlanan bir yaban domuzuyla karşılaştı. Yaban domuzunun yola indiği sırada ekipler, o anları cep telefonu kamerasıyla kayda aldı. Yolun kenarında bir süre hızlıca koşan domuz, daha sonra gözlerden kayboldu.

Tuşba ilçesine bağlı Derebey Mahallesi’nde Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ) ekipleri, kırsal arazide yiyecek bulmakta zorluk çeken bir yaban domuzuyla karşılaştı. Yaban domuzu, yola indiği sırada ekiplerin cep telefonu kamerasıyla kayda aldığı bir görüntü oluşturdu. Yolun kenarında koşan domuz, daha sonra gözlerden kayboldu.

Kaynak: www.vansesigazetesi.com

0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
VEDAŞ Ekiplerinin Yolda Karşılaştığı Yaban Domuzu Şaşırttı!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Anadolu Web TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!