VEDAŞ, Enerji Verimliliği Haftası’nda Öğrencilerle Buluştu: Tasarrufun İpuçlarını Verdi

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Vangölü Elektrik Dağıtım A.Ş. (VEDAŞ), “Enerji Verimliliği Haftası” çerçevesinde Van, Bitlis, Muş ve Hakkari illerinde eğitim gören öğrencilerle bir araya geldi. Etkinlikte VEDAŞ yetkilileri öğrencilere enerji verimliliği konusunda bilgi verirken, öğrenciler de konuyla ilgili resimler çizdi.

VEDAŞ Şirket Müdürü Fatih Talay, “Enerjinin verimli ve tasarruflu kullanılmasının önemini gelecek nesillere aşılayabilmek için her fırsatta okullarımızı ziyaret ediyoruz” dedi. Talay, il müdürlerinin ve ekibinin bölgelerindeki okulları ziyaret ederek öğrencilere enerji verimliliği konusunda bilgilendirmede bulunduğunu belirtti. Öğrencilerin ilgi gösterdiğini ve bilinçli olduklarını vurgulayan Talay, benzer etkinliklerin yıl boyunca devam edeceğini söyledi. VEDAŞ yetkilisi olarak bu fırsatı veren Milli Eğitim Müdürleri ve öğretmenlere teşekkür eden Talay, öğrencilere yaşam boyu başarılar diledi.

Enerji Verimliliği Haftası etkinlikleri çerçevesinde gerçekleşen buluşmada öğrenciler enerji verimliliği konusunda bilgi edinirken, VEDAŞ yetkilileri de öğrencilere bu konuda farkındalık oluşturmayı amaçladı. Öğrenciler, etkinlik kapsamında resimler çizerek konuya dikkat çektiler.

Enerji verimliliği konusunda bilinçlendirme faaliyetlerini sürdüren VEDAŞ, bu tür etkinliklerin önemini vurguladı. Şirket, bundan sonra da benzer etkinlikler ve yarışmalar düzenleyerek enerji verimliliği bilincinin yaygınlaştırılmasına katkıda bulunmayı planlıyor.

Kaynak: www.iha.com.tr/van

0
mutlu
Mutlu
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
be_enmedim
Beğenmedim
VEDAŞ, Enerji Verimliliği Haftası’nda Öğrencilerle Buluştu: Tasarrufun İpuçlarını Verdi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Anadolu Web TV ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!